Een vraag? Een specifiek verzoek? Een offerte? Wij zijn er voor u.

ANTWERPEN HEADQUARTERS


Noorderlaan 111 – bus 19

Maritime House

2030 Antwerpen

+32 (0)3 560 16 11

info@portmade.com

Jef Hermans

Managing Director

+32 475 38 08 02
jhermans@portmade.com

Guio Veraart

Director

+32 477 25 08 02
gveraart@portmade.com

Dimitri Serafimoff

Director

+32 478 26 26 78
dserafimoff@portmade.com

Dimitri Annys

Director

+32 475 97 97 43
dannys@portmade.com

John Kerkhof

Manager BI & Projects

+32 479 86 40 81
jkerkhof@portmade.com

Guy Van Weereld

Supervisor

+32 473 64 25 20
gvanweereld@portmade.com

Martine Van der Linden

Supervisor

+32 477 32 30 01
mvanderlinden@portmade.com

Wim Elst

Supervisor

+32 477 84 11 46
welst@portmade.com

Kantooruren? Die zien wij heel ruim.

Het leven in en rond een zee- of luchthaven staat nooit stil. Wij dus ook niet. Tijdens de standaard werkuren kan u via onze kantoren rekenen op onze assistentie en support. Daarnaast anticiperen we op noodsituaties.

Onze Portmade Helpdesk is elke werkdag bereikbaar van 6 tot 21.30 uur voor onvoorziene interventies en dringende oplossingen. Na 21.30 uur en op zaterdag en zondag kan u rechtstreeks contact opnemen met de Branch Office Managers of Supervisors van de divisie in kwestie.

Logo AEO Logo ISO9001